logo

Як Ви можете допомогти армії разом з FinForce?

Як Ви можете допомогти армії разом з FinForce? Дорогі клієнти, сьогодні життя кожного з нас залежить від мужньої та сильної армії України. Нам важко уявити, яка відповідальність лежить на плечах хлопців та дівчат із ЗСУ. Проте ми точно впевнені, що вони непереможні, адже їх підтримує вся країна!

Щоб допомогти нашій армії не лише словами підтримки, а й важливими справами, від сьогодні компанія FinForce буде – перераховувати частину коштів з кожного погашеного кредиту на потреби Збройних сил України.

Просто вносячи платежі за кредитом, ви не лише погасите свої фінансові зобов'язання, а допоможете нашій армії стати ще сильнішою!

Ми за прозорість, тому кожного місяця будемо публікувати звіт щодо суми перерахованих коштів. Чекайте оновлень та пам’ятайте, що разом українці – непереможні!

Віримо в Збройні сили України! Разом до перемоги!

ТОВ «ФІНФОРС» затвердив порядок «Порядок взаємодії з боржниками»

14.07.2021

Шановні партнери, клієнти та боржники!
З 14.07.2021 року Товариство затвердило «ПОРЯДОК ВЗАЄМОДІЇ З БОРЖНИКАМИ ПРИ ВРЕГУЛЮВАННІ ПРОСТРОЧЕНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ». З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сторінці Боржникам

ТОВ «ФІНФОРС» працює в штатному режимі

01.07.2020

Шановні партнери, клієнти та боржники!
З 01.07.2020 року компанія працює в звичайному режимі. З графіком роботи можете ознайомитися на сторінці Контакти

ТОВ «ФІНФОРС» переходить на дистанційну роботу

17.03.2020

На період встановленого карантину з метою зменшення ризиків поширення коронавірусу COVID-19, ТОВ «ФІНФОРС» переходить на дистанційну роботу, припиняє прийом клієнтів та божників, а також обмежує доступ до приміщення за місцезнаходженням товариства. З усіх питань ви маєте можливість звернутися до нас за електронною поштою [email protected] та телефоном 0800 753 775
Вжиття вказаних обмежень обумовлено нагальною необхідністю зменшення ризиків поширення коронавірусу COVID-19, та виконанням Указу Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», протоколу № 9 засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)»