logo

Стягнення заборгованості за кредитними договорами – ефективний механізм правового стимулювання боржників та захисту прав кредитора

В сьогоденній Україні доволі широко застосовується практика стягнення заборгованості за кредитними договорами, зокрема, й факторинговими компаніями. В такому випадку кредитор, в тому числі ТОВ «ФІНФОРС», має змогу ефективно задовольняти свої вимоги кредитора та законні інтереси, шляхом стягнення боргів за кредитними договорами в судовому порядку, використовуючи заходи спрямовані на примусове виконання рішень судів на території України та поза її межами. Вказані приписи гарантовані Конституцією України та ЗУ «Про виконавче провадження».

Примусове стягнення заборгованості в судовому порядку це тривалий, вартісний і виснажливий процес не лише для заявника (позивача), а і для відповідача (боржника фінансової установи). Як правило, боржники не визнають фактів укладення кредитних договорів та отримання кредитних коштів від первісних кредиторів, що у своєю чергою, призводить до затягування судового розгляду справ, що тягне за собою додаткові фінансові затрати для боржника, що полягають у компенсуванні витрат на професійну правничу допомогу та витрати на виконавче провадження. Окрім того, процедура виконавчого провадження, як завершальної стадії судового процесу, тягне за собою певні незручності для боржника: примусові (регулярні) відрахування з доходів, стягнення накопичених коштів, арешт та примусова реалізація різного роду майна з прилюдних торгів.

ТОВ «ФІНФОРС» вже кілька років проводить успішну претензійно – позовну роботу зі стягнення заборгованості за кредитними договорами в суді першої та апеляційної інстанції. Достатня доказова база, норми чинного законодавства України та стала судова практика дають змогу фахівцям ТОВ «ФІНФОРС» ефективно захищати права та законні інтереси кредитора, як на стадії судового розгляду, так і на стадії виконавчого провадження, використовуючи для цього всі необхідні законні інструменти, що дають змогу повною мірою забезпечити права кредитора (задоволення грошових вимог) та реалізувати їх. Право на судовий захист у кредитора (факторингової компанії) з’являється після переходу права вимоги на підставі укладення договору факторингу та зберігається протягом тривалого часу, що визначений ЦПК України. своєю чергою, виконання судового рішення з використанням необхідних правових механізмів передбачених ЗУ «Про виконавче провадження» зберігається у стягувача до повного виконання виконавчого документа виданого судом.

Варто зауважити, що ТОВ «ФІНФОРС» йде на зустріч добросовісним клієнтам (боржникам) та завжди сприяє укладенню мирових угод під час розгляду справ у судах чи в добровільному погашенні заборгованостей у позасудовому порядку. Така взаємодія з кредитором дає змогу боржникам значною мірою заощадити свій власний час та грошові кошти. Юридичний відділ ТОВ «ФІНФОРС» пропонує боржникам широкий спектр варіантів для добровільного розв'язання питання пов’язаного з виконанням зобов’язань за кредитними договорами, що позбавляє клієнтів (боржників) всіх вище перелічених додаткових грошових затрат та емоційного дискомфорту.

Отже, рішення добровільно повернути борг в компанію кредитора на різних етапах стягнення заборгованості суттєво підвищує шанси боржника уникнути додаткового фінансового навантаження. Проте самі клієнти повинні мати розуміння та бажання, що виконати зобов’язання за кредитним договором шляхом домовленості з кредитором є найпростішим варіантом позбутися боргу. Адже сума кредитних коштів (тіло кредиту) та відсотки за користування кредитними коштами складатимуть меншу суму ніж загальна вартість судового рішення з подальшими витратами на його виконання.

Підсумовуючи вищевикладене, варто наголосити, що попри перевагу судового механізму стягнення заборгованості ТОВ «ФІНФОРС» закликає боржників домовлятися та шукати в собі волю саме до досудового та позасудового врегулювання протермінованої заборгованості за своїми кредитними зобов’язаннями, адже працівники ТОВ «ФІНФОРС» завжди зацікавлені у вирішенні зобов’язань боржників.

Як Ви можете допомогти армії разом з FinForce?

Як Ви можете допомогти армії разом з FinForce? Дорогі клієнти, сьогодні життя кожного з нас залежить від мужньої та сильної армії України. Нам важко уявити, яка відповідальність лежить на плечах хлопців та дівчат із ЗСУ. Проте ми точно впевнені, що вони непереможні, адже їх підтримує вся країна!

Щоб допомогти нашій армії не лише словами підтримки, а й важливими справами, від сьогодні компанія FinForce буде – перераховувати частину коштів з кожного погашеного кредиту на потреби Збройних сил України.

Просто вносячи платежі за кредитом, ви не лише погасите свої фінансові зобов'язання, а допоможете нашій армії стати ще сильнішою!

Ми за прозорість, тому кожного місяця будемо публікувати звіт щодо суми перерахованих коштів. Чекайте оновлень та пам’ятайте, що разом українці – непереможні!

Віримо в Збройні сили України! Разом до перемоги!

ТОВ «ФІНФОРС» затвердив порядок «Порядок взаємодії з боржниками»

14.07.2021

Шановні партнери, клієнти та боржники!
З 14.07.2021 року Товариство затвердило «ПОРЯДОК ВЗАЄМОДІЇ З БОРЖНИКАМИ ПРИ ВРЕГУЛЮВАННІ ПРОСТРОЧЕНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ». З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сторінці Боржникам

ТОВ «ФІНФОРС» працює в штатному режимі

01.07.2020

Шановні партнери, клієнти та боржники!
З 01.07.2020 року компанія працює в звичайному режимі. З графіком роботи можете ознайомитися на сторінці Контакти

ТОВ «ФІНФОРС» переходить на дистанційну роботу

17.03.2020

На період встановленого карантину з метою зменшення ризиків поширення коронавірусу COVID-19, ТОВ «ФІНФОРС» переходить на дистанційну роботу, припиняє прийом клієнтів та божників, а також обмежує доступ до приміщення за місцезнаходженням товариства. З усіх питань ви маєте можливість звернутися до нас за електронною поштою [email protected] та телефоном 0800 753 775
Вжиття вказаних обмежень обумовлено нагальною необхідністю зменшення ризиків поширення коронавірусу COVID-19, та виконанням Указу Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», протоколу № 9 засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)»