ООО «ФІНФОРС» - це фінансова компанія, яка об`єднує команду професіоналів в сфері надання факторингових послуг. Основною метою компанії є надання високоякісних послуг своїм клієнтам на шляху до досягнення найкращих результатів.

Факторинг, як вид фінансової послуги, набирає все більшої популярності серед професійних гравців на фінансовому ринку України.

Основна діяльність факторингової Компанії - фінансування дебіторської заборгованості. Ця послуга дозволяє значно знизити кредитні ризики і задіяти всі фінансові активи для розвитку підприємства.

Основні переваги нашої компанії

 • Гнучкі умови роботи
 • Повна звітність про дебіторську заборгованість в будь-який момент

Чим ми можемо допомогти Вашій компанії?

Скориставшись нашими послугами, Ви можете забути про таку проблему як дебіторська заборгованість. Не потрібно буде здійснювати самостійний контроль за дебіторською заборгованістю і зв'язуватися з боржниками з нагадуваннями про необхідність сплати боргу.

Наші послуги дозволять ефективно використовувати весь оборотний капітал Вашої компанії. При грамотному управлінні це допоможе за короткий термін підвищити темпи зростання продажів і посприяє швидкому розвитку бізнесу. За рахунок цього Ваша компанія отримає можливість розширити свою частку на ринку, підвищити свою конкурентоспроможність і збільшити загальний прибуток.

 • Наша адреса:
  Україна, м Київ, Новопечерський провулок, будинок 19/3, корпус 2,офіс 9
 • Час роботи:
  Пн-Пт 09:00 –18:00 Без перерв СБ-ВС Вихидні
 • Наш номер:
  +38 044 338 16 51

Про компанію